Батьківський лекторій


Правила - зобов'язання для батьків.

1. Дитячий садок працює з 6.00 до 18.00.

2. Прийом дітей з 6.00 до 8.00. Після 8.00 прийом дітей припиняється, т. к. діти, які запізнилися заважають проведенню культурно-гігієнічних навичок, сніданку, занять. Якщо Ви привели дитину під час ранкової гімнастики або занять, будь ласка, роздягніть його і почекайте разом з ним до найближчої перерви, не відволікайте вихователя від дітей.

3. Вихователь готовий розмовляти з вами про вашу дитину вранці до 7.50 і ввечері після 16.00.

4. Ні в якому разі не можна відводити малюка в групу, якщо він не здоровий. В цьому випадку треба викликати додому лікаря.

5. Інформувати вихователя або медичну сестру про майбутню відсутность дитини і причину.

6. Дитячий сад не медичний заклад, тому категорично забороняється приводити дитину з ліками без відповідних призначень лікаря.

7. Здавати дитину необхідно особисто вихователю, забирати дозволяється батькам або дорослим членам родини. Вихователям категорично забороняється віддавати дітей особам в нетверезому стані, дітям молодшого шкільного віку, відпускати дітей незнайомим особам без попередження батьків.

8. Приводити дитину в дитячий сад необхідно охайним: чистими, з підстриженими нігтями, у чистому одязі. Всі предмети одягу повинні бути зручні, справні. Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих і колючих предметів.

9. Вихователь не несе відповідальності за збереження принесених з будинку іграшок, дорогих речей, прикрас, мобільних телефонів і т. п.

10. У ранкові години не годуєте дитину. Це негативно вплине на апетит дитини під час сніданку в дитячому саду. Не можна давати з собою дітям солодощі.

11. У дитини в шафці кожен день має бути змінний одяг, індивідуальний носовичок, гребінець і змінне взуття. Бажано промаркувати одяг. Батьки повинні стежити за пакетом змінної білизни в шафі, постійно оновлюючи її.

12. Не входьте у взутті в роздягальню, ваші діти там одягаються і ходять босоніж.

13. Вирішувати всі спірні питання в спокійній та діловій обстановці із зазначенням причин спору. Конфліктні ситуації повинні вирішуватися без дітей.

14. Одягати дітей по сезону і відповідно з погодою. Надмірне укутування або недостатньо теплий одяг можуть призвести до захворювання дитини.

15. Оплату за дитячий сад робити вчасно до 20 числа поточного місяця. Оплачену квитанцію принести в дитячий сад.

16. Забирати дитину необхідно вчасно, без запізнень, не пізніше 18:00. У разі, якщо дитину батьки не забрали, дитячий сад залишає за собою право здати дитину в притулок.

17. Необхідно своєчасно повідомляти вихователям про зміну адреси місця проживання, зміну номера телефону, місця роботи.

18. Батьки зобов'язані взаємодіяти з дитячим садком за всіма напрямками виховання і навчання дітей.

19. З питань навчально-виховної роботи заклад взаємодіє тільки з батьками (законними представниками) вихованців (бабусі і дідусі такими не є).

20. Надавати посильну допомогу в благоустрою дитячого саду і реалізації статутних завдань.


Правила - зобов'язання для батьків під час карантину. 

Дитячий садок працює з 6.00 до 18.00.

· Приводячи дитину перший раз до дитячого садка після поліпшення карантину, батьки несуть відповідальність за надану інформацію про те, що дитина не була в контакті з інфікованими хворими, не є на самоізоляції з приводу COVID і не є в контакті з хворим на короновірус.

· Прийом дітей з 6.00 до 8.00 проводиться на майданчику. Після 8.00 прийом дітей припиняється. Батьки та діти допускаються на територію дитячого садка в захисній масці. Батькам треба розраховувати свій час так, щоб разом з дитиною пройти температурний скринінг та опитування про стан здоров'я дитини, довести дитину до майданчика та передати її вихователю.

· Дитину з ознаками респіраторної інфекції та з температурою вище за 37,2 до закладу не приймають.

· У разі виявлення симптомів хвороби у дитини, вона переміщується в ізолятор. Батьки, яких повідомили про стан дитини терміново повинні забрати її з закладу.

· Приводити та забирати дитину мають право тільки батьки або повнолітні особи, що їх замінюють (опікуни).

· Інформувати вихователя або медичну сестру про майбутню відсутність дитини і причину до 8.00 за телефонами: Корнєєва Світлана Олександрівна - 0999307690 - сестра медична старша, Клімова Ольга Іванівна - 0507893549 - сестра медична старша.

· Відповідно до вимог карантину будуть сформовані групи, склад яких не буде змінюватися до закінчення карантину. Перехід дітей з однієї групи в іншу категорично заборонено. Кожна група працює за своїм незмінним графіком,

який порушувати суворо заборонено

· У кожної дитини у шафі повинен зберігатися змінний комплект одягу та білизни, індивідуальний носовичок, гребінець, капці, панама з бавовни. Прослідкуйте щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих та колючих предметів.

Забороняється приносити до закладу індивідуальні домашні іграшки та солодощі.

· Забирати дитину необхідно вчасно без запізнень, починаючи з 16.00 і згідно графіку роботи групи. Батьки забирають дитину в захисній масці. У разі негоди батьки зв'язуються з вихователям телефоном та очікують дітей за межами закладу.

· Батьківські збори в карантинний період проводяться тільки в режимі онлайн конференції.


Пам'ятка для батьків

1. Режим дня

Передусім, слід організувати життя дитини в сім'ї відповідно до режиму дня, якого дотримуються в дошкільному закладі. Цим ви значно полегшите маляті процес звикання до ясел. Бережить нервову систему дитини, зміньшіть просмотр телепередач.

2. Зацікавленість

Добре, коли зацікавите сина або доньку дитячим садком, викличете бажання йти туди. Для цього, під час прогулянок з дитиною покажіть їй будівлю дошкільного закладу, разом поспостерігайте за грою дітей; розкажіть про їхнє життя у яслах. Намагайтеся, щоб дитина зрозуміла, що необхідно відвідувати дитячий садок. Висловлювання типу «Ну якщо не сподобається, - не будеш ходити у дитячий садок» дають дитині шанс маніпулювати батьками. Найголовніше в цьому випадку витримати характер та не піддатися на провокацію. Щоб полегшити звикання, познайомте малюка з майбутнім вихователем, поговоріть із ним так, щоб він зрозумів, що вже підріс і ходитиме до ясел, де про дітей піклується добра вихователька, яка гуляє і грається з ними

3. Навички самообслуговування

Дитина значно легше пристосується до умов суспільного виховання, якщо в сім'ї вона оволодіє елементарними навичками самостійності (одягатися та роздягатися, охайно складати свій одяг, самообслуговування їсти, тримаючи ложку). Майте терпіння під час оволодіння дітьми навичками одягання та роздягання, перетворюючи цю «процедуру» на цікаву гру - це шлях до самостійності дитини, розвиток мілкої моторики та мозгу дитини.

4. Навички спілкування

Дуже важливо навчити маля гратися, адже такий природний для дитини тип діяльності дає можливість відволіктись від думки про батьків та формує в неї« ділову форму спілкування» з дорослими. Щоб гра була цікавою, тривалою, розвивала дитину, треба розкрити їй призначення іграшки і способи дії з нею (з чашки напувати ляльку, ведмедика, у ліжечку лялька спатиме).Привчайте дитину до спішування з однолітками заздалегідь, виховуйте доброзичливе ставлення до них. Налагодьте ефективний зворотний зв'язок з вихователями: повідомте їм про характер дитини та як називають малюка вдома (Марина, Маринка, Маринонька - відчуваєте різницю?!)

5. Поступовість

Спочатку, перші 2 тижня не залишайте малюка в дитсадку на цілий день. У перші дні цілком достатньо однієї-двох годин. Домашній дитині зовсім непросто звикнути до суспільних вимог та суворих правил. Допоможіть їй. Покладіть у кишеню малюку щось із звичного йому середовища (наприклад, іграшку, з якою добре буде засинати і якій можна поскаржитися на кривдника). Не можна залякувати дитину садком - це викличе страх перед дошкільним закладом і, безумовно, погіршить стан дитини в період звикання до незнайомого оточення. Цікавтесь, як пройшов день у дитячому садочку, що нового та цікавого було.

Корисні посилання для самоосвіти дорослих

1. Офіційний сайт ГО «Ла Страда - Україна» https://www.la-strada.org.ua

2. Офіційна сторінка ГО «Ла Страда - Україна» у Facebook https://www.facebook.com/lastradaukraine

3. Електронний курс від ГО «ЛА Страда - Україна» «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе». Рекомендовано як учням середніх та старших класів, так і педагогічним працівникам. Передбачено отримання сертифіката.

4. Посилання для онлайн користування курсом - https://bit.ly/390Sqxf

5. Для офлайн користування без мережі «Інтернет», вам достатньо один раз знайти доступ до мережі Інтернет, завантажити курс за посиланням: https://bit.ly/2Tg7bWt та користуватися курсом через флеш або СD-носій.

6. Офіційний сайт ВБО «Українский фонд «Благополуччя дітей» https://childfund.org.ua/

7. Офіційна сторінка ВБО «Українский фонд «Благополуччя дітей» у Facebook

https://www.facebook.com/CWBF.Ukraine/

8. Офіційний сайт Міжнародної організації з міграції (МОМ) https://iom.org.ua/ua/protidiya-torgivli-lyudmi

9. Офіційний сайт Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні. Програма протидії торгівлі людьми. https://stoptrafficking.org/uk/content/

звернись-по-допомогу

10. Електронний освітній курс «Торгівля людьми»

https://stoptrafficking.org/.

Передбачено отримання сертифіката. Курс схвалено Міністерством освіти і науки України. (ДОСТУПНИЙ НА ВСІХ БРАУЗЕРАХ, КРІМ GOOGLE CHROME).

ЗБІРНИК НАУКОВО-МЕТОДИЧНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ

11. Електронний курс для учнів 7-11(12) класів «Торгівля людьми - сучасне

рабство» https://iom.org.ua/trafficking/flash_container/index.html

(УВАГА! Може бути недоступний з GOOGLE CHROME)

12. Офіційна сторінка Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) у facebook https://www.facebook.com/IOMUkraine/

13. Офіційний сайт Національної Психологічної Асоціації (НПА)

https://npa-ua.org/novini-ta-statti/

14. Офіційна сторінка Національної Психологічної Асоціації (НПА) у facebook

https://www.facebook.com/npa.org.ukraine/

15. Ютуб Телеканал ПЛЮСПЛЮС

https://www.youtube.com/user/plusplustv/videos

Пізнавальні, просвітницькі, розвивальні відео для дітей з найменшого віку

16. EdEra - студія онлайн-освіти https://www.ed-era.com/

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати